wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Biuro Nieruchomości Libra

ul.Lelewela 8/3

42-200 Częstochowa

tel.793 486 567

e-mail: biuro@libra-home.pl

 

Potrzebna Pomoc !
1% podatku dla chorej Eweliny

Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP), który uprawnia do otrzymywania 1% podatku od osób fizycznych.

Jak przekazać 1% podatku?

W zeznaniu podatkowym (PIT) wpisz w odpowiednich rubrykach:
-nazwę organizacji pożytku publicznego (nasza nazwa: Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą oddział w Gdańsku),
Numer KRS organizacji: 0000342412

W zeznaniu podatkowym jest możliwość wskazania konkretnego podopiecznego Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą, dla którego prowadzone jest subkonto 1%.: prosimy o wpłaty dla : EWELINA TAŃSKA

więcej informacji Tutaj
lub na stronie muko.gda.pl

Apel
A | A | A

Potrzebna pomoc !
1% podatku dla chorej Eweliny

Ewelina to młoda,dzielna dziewczyna, która od urodzenia zmaga się z mukowiscydozą – nieuleczalną chorobą genetyczną, doprowadzającą stopniowo do wyniszczenia organizmu. Mukowiscydoza dotyka wielu układów i narządów. Najwięcej problemów sprawiają zmiany chorobowe płuc, jelit, wątroby i trzustki. Podstawowym objawem choroby jest produkcja przez organizm niezwykle gęstego, lepkiego śluzu, który zatyka płuca i prowadzi do zagrażających życiu infekcji oraz utrudnia lub uniemożliwia prawidłową pracę trzustki, co powoduje zaburzenia trawienia i trudności we wchłanianiu tłuszczów i białka.

 

Całe dotychczasowe życie Eweliny to niekończące się pobyty w szpitalu, to walka o każdy oddech, to życie na granicy światła i cienia. Ale Ewelina nie skarży się , nie prosi o szczególną pomoc, przyjmuje z pokorą to co niesie kolejny dzień. Właśnie dlatego to ja proszę w jej imieniu. Choć jak dotąd mukowiscydoza jest chorobą nieuleczalną, medycyna odnotowuje systematyczny postęp. Przeszczep płuc jest jedyną nadzieją na wydłużenie życia chorych ale jak wiadomo koszt takiego zabiegu jest ogromny. Nie chcę pisać o szczegółach, kosztach ponieważ nie posiadam dostatecznie dużej wiedzy na ten temat. Ewelina nie jest moją krewną , to ktoś kogo nawet nie znam osobiście a jedynie z opowiadań mojego syna i kilku studenckich fotografii. Mimo to, a może właśnie dlatego, jej heroiczna walka z chorobą każe mi wstawić się za nią i prosić w jej imieniu o pomoc. Wiem natomiast jedno, z Państwa pomocą możemy zrobić dla Eweliny wiele dobrego!


 

Dlatego proszę o pomoc ludzi o wrażliwym sercu. Możecie Państwo pomóc przekazując 1% podatku. Wystarczy w zeznaniu podatkowym (PIT) wpisać w odpowiednich rubrykach: nazwę organizacji pożytku publicznego ( Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą oddział w Gdańsku) lub numer KRS organizacji KRS: 0000342412 oraz wskazać cel szczegółowy wpisując imię i nazwisko: Ewelina Tańska

Pomożecie Państwo Ewelinie dokonując także darowizny w dowolnej wysokości, na konto Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą oddział w Gdańsku nr konta:26 1160 2202 0000 0000 5464 4607 z dopiskiem: Ewelina Tańska.

 

Bardzo dziękuję za poświęconą uwagę i z góry dziękuję za każdą ofiarowaną pomoc.

 

Barbara Danecka


Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony